2016/09/28

Recenzja footoobrazu firmy Saal Digital

W ostatnim czasie miałam przyjemność wypróbować kolejny produkt firmy Saal Digital. Poprzednim razem testowałam ich fotoksiążkę (TU możecie przeczytać jej recenzję), która została bardzo dobrze wykonana. Tym razem pod lupę poszedł fotoobraz, aby przekonać się, jak firma radzi sobie z większymi formatami :)


Aby bez obaw zamówić fotoobraz o wymiarze 50 x 75 cm, trzeba mieć pewność, że zdjęcie jest zrobione w bardzo dobrej jakości. Razem z Panem GrzyGrzy wybraliśmy fotografię z naszej sesji poślubnej, którą zrealizowaliśmy z Agatą, aby mogła ozdobić nasze cztery kąty. Problem w tym, że nie możemy się zdecydować, gdzie ma teraz zawisnąć... ;)


Ostatecznie zdecydowaliśmy się na płótno artystyczne. Firma Saal Digital proponuje także inne powierzchnie, jak płyta PVC, GalleryPrint, czy Picture Box. Nam zależało na intensywnych kolorach i bardzo dobrej ostrości.  Plusem jest to, że płótno naciągnięte jest na stabilne krosno malarskie, zatem można od razu je powiesić. Aplikacja do zamówienia produktu jest bardzo intuicyjna. Pozwala na łatwe wybranie powierzchni i bezproblemowe dopasowanie zdjęcia do ostatecznego wyglądu (zaznaczone są również "spady", które odchodzą na zagięcie obrazu).
Czas realizacji okazał się naprawdę błyskawiczny! W ciągu czterech dni przesyłka znalazła się w mieszkaniu. Całą podróż naszego fotoobrazu mogłam śledzić na swoim koncie na stronie Saal Digital. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona procesem zamawiania i realizacji.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad fotoobrazem, aby mieć wyjątkową pamiątkę, to serdecznie polecam! Obraz robi wrażenie, a jego świetna jakość wykonania tylko zachęca do kolejnych zamówień.


(Cookie też postanowił nieco przypozować z fotoobrazem - tak mu się podoba!)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz