2015/12/06

Do każdej sesji fotograficznej pergaminowy album GRATIS!
Skoro dzisiaj MIKOŁAJKI, to przedstawiam Wam mój mikołajkowy prezent dla Was : )

Każdy, kto do końca tego roku umówi termin sesji fotograficznej otrzyma w prezencie, oprócz zdjęć w zapisie cyfrowym, pergaminowy album ze zdjęciami GRATIS

Więcej szczegółów? Bardzo proszę!


  1. Sesja fotograficzna w plenerze obejmuje następujące warianty: sesje rodzinne, portretowe, dla par, przyjaciół i narzeczonych.
  2. Aby skorzystać z promocji, należy do końca tego roku (tj. 31.12.2015 roku do godziny 16:00) podpisać ze mną wstępną umowę na realizację zlecenia.
  3. Termin wykonania zdjęć można ustalić jeszcze w 2015 roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby umówić się w dogodnym terminie w 2016 roku :)
  4. Sesja odbywa się na terenie miasta Poznania lub Torunia. Istnieje możliwość zrealizowania jej w innym miejscu, ale wtedy musimy porozmawiać o ewentualnych kosztach dojazdu ;)
  5. Sesja fotograficzna kosztuje 300 złotych, trwa 1-2h i w ramach jej otrzymujecie 15-20 zdjęć poddanych postprodukcji w wersji cyfrowej (często zdarza się, że jest ich więcej ;)). Ponadto GRATIS dołączam starannie opracowany, 20-stronicowy, pergaminowy album, w którym znajdą się zdjęcia z Waszej sesji. 
  6.  Jeżeli macie więcej pytań - zapraszam do kontaktu: kosteckamarta@gmail.com
      


Życzę Wam wszystkim udanych mikołajek i mam nadzieję, 
że każdy znalazł coś pysznego w swoim wypastowanym bucie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz